ELECTRAMO IE3 HMS132-5.5KW-3000T/MN-B3-230/400V
ELECTRAMO IE3 HMS132-5.5KW-3000T/MN-B3-230/400V
Artikelnummer 117631 Producentencode E3-132-5.5-2-B3-24
Snel leverbaar
Kan afgehaald worden op: 19-05-26
Kan afgehaald worden op: 19-05-26
Snelle levering
Veilig online betalen
Veilig online betalen
Datasheet(s)
Eigenschappen
| Artikelcode | 117631 |
| Producent | ELECTRAMO |
| Producentencode | E3-132-5.5-2-B3-24 |
| Vermogen [kW] | 5.5 kW |
| Toerental | 3000 T |
| Spanning | 230/400 V |
| Energie-efficiëntieklasse | IE3 |
| Bouwvorm | IM B3 |
| Framesize | 132 |
| Motorkernlengte | S |
| Beschermingsklasse IP | IP55 |
| Thermische beveiliging | PTC - 150°C |
| Materiaal | aluminium |
| Kleur | RAL 7030 - stone grey |