VEM 3000T 22kW 400/690V B3 IE3-W43R 180 M2 TPM NS LL HW
VEM 3000T 22kW 400/690V B3 IE3-W43R 180 M2 TPM NS LL HW
Artikelnummer 187091 Producentencode VEM 3000T 22kW 400/690V B3 IE3-W43R 180 M2 TPM NS LL HW
Korting:
- 40 %
€ 3.114,54
/ St
Netto prijzen incl. taksen en BTW
Op voorraad
Kan onmiddellijk afgehaald worden
Kan onmiddellijk afgehaald worden
Kies je aantal
St
In winkelmand leggen
Snelle levering
Veilig online betalen
Veilig online betalen
Datasheet(s)
Eigenschappen
| Artikelcode | 187091 |
| Producent | VEM |
| Producentencode | VEM 3000T 22kW 400/690V B3 IE3-W43R 180 M2 TPM NS LL HW |
| Vermogen [kW] | 22 kW |
| Toerental | 3000 T |
| Bouwvorm | IM B3 |
| Energie-efficiëntieklasse | IE3 |
| Framesize | 180 |
| Spanning | 400/690 V |
| Remhendel | Nee |
| Smeernippels | Ja |
| Thermische beveiliging | PTC - 3 sensors |
| Materiaal | gietijzer |
| Frequentie | 50 |
| Beschermingsklasse IP | IP55 |