FRAMO FRA1-IE3 132M4 7,5kW 1500T 230/400V 50Hz B5
FRAMO FRA1-IE3 132M4 7,5kW 1500T 230/400V 50Hz B5
Artikelnummer 146868 Producentencode OMT1-IE3 132M4 7,5kW
€ 794,75
/ St
Netto prijzen incl. taksen en BTW
Netto prijzen incl. taksen en BTW
Levertermijn op aanvraag
Kies je aantal
St
In winkelmand leggen
Snelle levering
Veilig online betalen
Veilig online betalen
Datasheet(s)
Eigenschappen
| Artikelcode | 146868 |
| Producent | FRAMO |
| Producentencode | OMT1-IE3 132M4 7,5kW |
| Vermogen [kW] | 7.5 kW |
| Toerental | 1500 T |
| Spanning | 230/400 V |
| Energie-efficiëntieklasse | IE3 |
| Bouwvorm | IM B5 |
| Framesize | 132 |
| Motorkernlengte | M4 |
| Frequentie | 50 |
| Beschermingsklasse IP | IP55 |
| Thermische beveiliging | PTC - 150°C |
| Kleur | RAL 7031 - blue grey |
| Asdiameter | 38 mm |
| Aslengte | 80 mm |
| Verhoogd vermogen | Nee |