Motoren Francoys
Elektromotoren
Asynchrone motor
ELECTRAMO IE2 - EMS160M2-2 - 15KW-3000T-400/690V-B35
ELECTRAMO IE2 - EMS160M2-2 - 15KW-3000T-400/690V-B35
ELECTRAMO IE2 - EMS160M2-2 - 15KW-3000T-400/690V-B35
Artikelnummer 136431 Producentencode EMS160M2-2 4/6V B35
Leverbaar binnen 5 werkdagen
Snelle levering
Veilig online betalen
Veilig online betalen
Eigenschappen
| Artikelcode | 136431 |
| Producent | ELECTRAMO |
| Producentencode | EMS160M2-2 4/6V B35 |
| Vermogen [kW] | 15 kW |
| Toerental | 3000 T |
| Spanning | 400/690 V |
| Energie-efficiƫntieklasse | IE2 |
| Bouwvorm | IM B35 |
| Framesize | 160 |
| Materiaal | aluminium |
| Kleur | RAL 5014 - pigeon blue |