VEM 1000T 5.5KW 400/690V B3 IE3-W41R132MX6
Korting:
- 40 %
€ 1.382,39
/ St
Netto prijzen incl. taksen en BTW
Op voorraad
Kan onmiddellijk afgehaald worden
Kan onmiddellijk afgehaald worden
Kies je aantal
St
In winkelmand leggen
Snelle levering
Veilig online betalen
Veilig online betalen
Datasheet(s)
Eigenschappen
| Artikelcode | 133488 |
| Producent | VEM |
| Producentencode | W10005.546B3 |
| Vermogen [kW] | 5.5 kW |
| Toerental | 1000 T |
| Spanning | 400/690 V |
| Energie-efficiëntieklasse | IE3 |
| Bouwvorm | IM B3 |
| Framesize | 132 |
| Frequentie | 50 |
| Beschermingsklasse IP | IP55 |
| Thermische beveiliging | nee |
| Materiaal | gietijzer |
| Kleur | RAL 7031 - blue grey |
| Afz. aang. koelv. | Nee |
| Asdiameter | 38 mm |
| Aslengte | 80 mm |
| Verhoogd vermogen | Nee |
| Nasmering | Nee |
| Geïsoleerd lager | Nee |