Motoren Francoys
Elektromotoren
Asynchrone motor
LEROY SOMER IE3-LSES 100LR - 2,2kW- 1500T/MN - 230/400V 50Hz B3
LEROY SOMER IE3-LSES 100LR - 2,2kW- 1500T/MN - 230/400V 50Hz B3
LEROY SOMER IE3-LSES 100LR - 2,2kW- 1500T/MN - 230/400V 50Hz B3
Artikelnummer 130979 Producentencode 4910560
Leverbaar binnen 8 werkdagen
Snelle levering
Veilig online betalen
Veilig online betalen
Datasheet(s)
Eigenschappen
| Artikelcode | 130979 |
| Producent | LEROY SOMER |
| Producentencode | 4910560 |
| Vermogen [kW] | 2.2 kW |
| Toerental | 1500 T |
| Spanning | 230/400 V |
| Energie-efficiëntieklasse | IE3 |
| Bouwvorm | IM B3 |
| Framesize | 100 |
| Motorkernlengte | L |
| Frequentie | 50 |
| Beschermingsklasse IP | IP55 |
| Thermische beveiliging | nee |
| Materiaal | aluminium |
| Kleur | RAL 6000 - patina green |
| Afz. aang. koelv. | Nee |
| Asdiameter | 28 mm |
| Aslengte | 60 mm |
| Verhoogd vermogen | Nee |
| Nasmering | Nee |
| Geïsoleerd lager | Nee |