Motoren Francoys
Elektromotoren
Asynchrone motor
Siemens - Innomotics 1500T 90kW B3 400/690V IE3 280M 1LE1603-2DB23-4AB4
Siemens - Innomotics 1500T 90kW B3 400/690V IE3 280M 1LE1603-2DB23-4AB4
Siemens - Innomotics 1500T 90kW B3 400/690V IE3 280M 1LE1603-2DB23-4AB4
Artikelnummer 127036 Producentencode 1LE1603-2DB23-4AB4
Leverbaar binnen 3 werkdagen
Snelle levering
Veilig online betalen
Veilig online betalen
Datasheet(s)
Eigenschappen
| Artikelcode | 127036 |
| Producent | SIEMENS |
| Producentencode | 1LE1603-2DB23-4AB4 |
| Vermogen [kW] | 90 kW |
| Toerental | 1500 T |
| Spanning | 400/690 V |
| Energie-efficiëntieklasse | IE3 |
| Bouwvorm | IM B3 |
| Framesize | 280 |
| Motorkernlengte | M4 |
| Frequentie | 50 |
| Beschermingsklasse IP | IP55 |
| Thermische beveiliging | PTC - 150°C |
| Materiaal | gietijzer |
| Kleur | RAL 7030 - stone grey |
| Afz. aang. koelv. | Nee |
| Aslengte | 140 mm |
| Smeernippels | Nee |
| Verhoogd vermogen | Nee |
| Nasmering | Ja |
| Geïsoleerd lager | Nee |