VEM 3000T 1,5kW 230/400V B5 IE3-W41R 90 S2
Leverbaar binnen 6 werkdagen
Snelle levering
Veilig online betalen
Veilig online betalen
Datasheet(s)
Eigenschappen
| Artikelcode | 126726 |
| Producent | VEM |
| Producentencode | W30001.524B5IE3 |
| Vermogen [kW] | 1.5 kW |
| Toerental | 3000 T |
| Spanning | 230/400 V |
| Energie-efficiëntieklasse | IE3 |
| Bouwvorm | IM B5 |
| Framesize | 90 |
| Motorkernlengte | S2 |
| Frequentie | 50 |
| Beschermingsklasse IP | IP55 |
| Thermische beveiliging | nee |
| Materiaal | gietijzer |
| Kleur | RAL 7031 - blue grey |
| Afz. aang. koelv. | Nee |
| Asdiameter | 24 mm |
| Aslengte | 50 mm |
| Verhoogd vermogen | Nee |
| Nasmering | Nee |
| Geïsoleerd lager | Nee |