Motoren Francoys
Elektromotoren
Asynchrone remmotor - rem AC/DC
COEL Remmotor FK 63C2 - 0,37 kW - B14 - 230/400 V - BR (24 VDC) 8Nm
COEL Remmotor FK 63C2 - 0,37 kW - B14 - 230/400 V - BR (24 VDC) 8Nm
COEL Remmotor FK 63C2 - 0,37 kW - B14 - 230/400 V - BR (24 VDC) 8Nm
Artikelnummer 121529 Producentencode FK 63C2 - 0,37 kW - B14 - 230/400 V - BR (24 VDC) 8Nm
Leverbaar binnen 3 werkdagen
Snelle levering
Veilig online betalen
Veilig online betalen
Datasheet(s)
Eigenschappen
| Artikelcode | 121529 |
| Producent | COEL MOTORI SRL |
| Producentencode | FK 63C2 - 0,37 kW - B14 - 230/400 V - BR (24 VDC) 8Nm |
| Vermogen [kW] | 0.37 kW |
| Toerental | 3000 T |
| Framesize | 63 |
| Bouwvorm | IM B14 |
| Spanning | 230/400 V |
| Materiaal | aluminium |
| Frequentie | 50 |
| Voeding rem | DC |
| Remkoppel | 8 |
| Remhendel | Nee |
| Spanning rem | 24 V |
| Kleur | body - aluminium finish / ventilatorkap RAL 5010 |
| Afz. aang. koelv. | Nee |
| Regelbaar remkoppel | Ja |
| Beschermingsklasse IP | IP54 |
| Duty | S1 |
| Isolatieklasse | F |