Motoren Francoys
Elektromotoren
Asynchrone remmotor - rem AC/DC
COEL Remmotor FK 63B2 - 0,25 kW - B14 - 230/400 V - BR (DC 103V) 8 Nm
COEL Remmotor FK 63B2 - 0,25 kW - B14 - 230/400 V - BR (DC 103V) 8 Nm
COEL Remmotor FK 63B2 - 0,25 kW - B14 - 230/400 V - BR (DC 103V) 8 Nm
Artikelnummer 121527 Producentencode FK 63B2 - 0,25 kW - B14 - 230/400 V - BR (DC) 8 Nm
Leverbaar binnen 3 werkdagen
Snelle levering
Veilig online betalen
Veilig online betalen
Eigenschappen
| Artikelcode | 121527 |
| Producent | COEL MOTORI SRL |
| Producentencode | FK 63B2 - 0,25 kW - B14 - 230/400 V - BR (DC) 8 Nm |
| Vermogen [kW] | 0.25 kW |
| Toerental | 3000 T |
| Framesize | 63 |
| Bouwvorm | IM B14 |
| Spanning | 230/400 V |
| Materiaal | aluminium |
| Frequentie | 50 |
| Voeding rem | DC |
| Remkoppel | 8 |
| Remhendel | Nee |
| Spanning rem | 103 V |
| Kleur | body - aluminium finish / ventilatorkap RAL 5010 |
| Afz. aang. koelv. | Nee |
| Regelbaar remkoppel | Ja |
| Beschermingsklasse IP | IP54 |
| Duty | S1 |
| Isolatieklasse | F |