ELECTRAMO T3CR 200- 30KW-1500T/MN-B5-400/690
ELECTRAMO T3CR 200- 30KW-1500T/MN-B5-400/690
Artikelnummer 119690 Producentencode YE3-200L-4 2/4V B5
Leverbaar binnen 5 werkdagen
Snelle levering
Veilig online betalen
Veilig online betalen
Datasheet(s)
Eigenschappen
| Artikelcode | 119690 |
| Producent | ELECTRAMO |
| Producentencode | YE3-200L-4 2/4V B5 |
| Vermogen [kW] | 30 kW |
| Toerental | 1500 T |
| Spanning | 230/400 V |
| Energie-efficiëntieklasse | IE3 |
| Bouwvorm | IM B5 |
| Framesize | 200 |
| Materiaal | gietijzer |
| Kleur | RAL 7030 - stone grey |