ELECTRAMO T3CR225-45KW-1500T/MN-B35-400/690V
ELECTRAMO T3CR225-45KW-1500T/MN-B35-400/690V
Artikelnummer 119523 Producentencode YE3-225M-4 4/6V B35
Leverbaar binnen 5 werkdagen
Snelle levering
Veilig online betalen
Veilig online betalen
Datasheet(s)
Eigenschappen
| Artikelcode | 119523 |
| Producent | ELECTRAMO |
| Producentencode | YE3-225M-4 4/6V B35 |
| Vermogen [kW] | 45 kW |
| Toerental | 1500 T |
| Spanning | 400/690 V |
| Energie-efficiëntieklasse | IE3 |
| Bouwvorm | IM B35 |
| Framesize | 225 |
| Motorkernlengte | M |
| Frequentie | 50 |
| Beschermingsklasse IP | IP55 |
| Thermische beveiliging | PTC - 150°C |
| Materiaal | gietijzer |
| Kleur | RAL 7030 - stone grey |
| Afz. aang. koelv. | Nee |
| Verhoogd vermogen | Nee |
| Geïsoleerd lager | Nee |