VEM 1000T 55kW 400/690 IE3-W43R 280M 6 LL TPM HW
VEM 1000T 55kW 400/690 IE3-W43R 280M 6 LL TPM HW
Artikelnummer 198154 Producentencode VEM 1000T 55kW 400/690 IE3-W43R 280M 6 LL TPM HW
Korting:
- 40 %
€ 8.743,43
/ St
Netto prijzen incl. taksen en BTW
Leverbaar binnen 10 werkdagen
Kies je aantal
St
In winkelmand leggen
Snelle levering
Veilig online betalen
Veilig online betalen
Datasheet(s)
Eigenschappen
| Artikelcode | 198154 |
| Producent | VEM |
| Producentencode | VEM 1000T 55kW 400/690 IE3-W43R 280M 6 LL TPM HW |
| Vermogen [kW] | 55 kW |
| Toerental | 1000 T |
| Bouwvorm | IM B3 |
| Energie-efficiëntieklasse | IE3 |
| Framesize | 280 |
| Spanning | 400/690 V |
| Thermische beveiliging | PTC - 3 sensors |
| Materiaal | gietijzer |
| Beschermingsklasse IP | IP55 |