ELECTRAMO T3CR180-22kW 1500T/MN-B3-400/690V
Leverbaar binnen 5 werkdagen
Snelle levering
Veilig online betalen
Veilig online betalen
Datasheet(s)
Eigenschappen
| Artikelcode | 117554 |
| Producent | ELECTRAMO |
| Producentencode | E3-180-22-4-B3-4/6 |
| Vermogen [kW] | 22 kW |
| Toerental | 1500 T |
| Spanning | 400/690 V |
| Energie-efficiëntieklasse | IE3 |
| Bouwvorm | IM B3 |
| Framesize | 180 |
| Motorkernlengte | M |
| Beschermingsklasse IP | IP55 |
| Thermische beveiliging | PTC - 150°C |
| Materiaal | gietijzer |
| Kleur | RAL 7030 - stone grey |