Motoren Francoys
Elektromotoren
Asynchrone motor
LEROY SOMER - NIE - LS56 - 0,09kW-3000T-230/400V-B14
LEROY SOMER - NIE - LS56 - 0,09kW-3000T-230/400V-B14
LEROY SOMER - NIE - LS56 - 0,09kW-3000T-230/400V-B14
Artikelnummer 27011 Producentencode LS56-0.09KW-2P-B14
Op voorraad
Kan onmiddellijk afgehaald worden
Kan onmiddellijk afgehaald worden
Snelle levering
Veilig online betalen
Veilig online betalen
Eigenschappen
| Artikelcode | 27011 |
| Producent | LEROY SOMER |
| Producentencode | LS56-0.09KW-2P-B14 |
| Vermogen [kW] | 0.09 kW |
| Toerental | 3000 T |
| Spanning | 230/400 V |
| Energie-efficiëntieklasse | NIE |
| Bouwvorm | IM B14A |
| Framesize | 56 |
| Motorkernlengte | M |
| Frequentie | 50 |
| Beschermingsklasse IP | IP55 |
| Thermische beveiliging | nee |
| Materiaal | aluminium |
| Kleur | RAL 6000 - patina green |
| Afz. aang. koelv. | Nee |
| Asdiameter | 9 mm |
| Aslengte | 20 mm |
| Verhoogd vermogen | Nee |
| Nasmering | Nee |
| Geïsoleerd lager | Nee |