Motoren Francoys
Elektromotoren
VEM 1000T 0,37kW 230/400V B35 IE3W41R 80 K6 ST RAL7016 Anthraciet- Demonteerbare voeten
VEM 1000T 0,37kW 230/400V B35 IE3W41R 80 K6 ST RAL7016 Anthraciet- Demonteerbare voeten
VEM 1000T 0,37kW 230/400V B35 IE3W41R 80 K6 ST RAL7016 Anthraciet- Demonteerbare voeten
Artikelnummer 194635 Producentencode VEM 1000T 0,37kW 230/400V B35 IE3W41R 80 K6 ST RAL7016 Anthraciet
Leverbaar binnen 4 werkdagen
Snelle levering
Veilig online betalen
Veilig online betalen
Datasheet(s)
Eigenschappen
| Artikelcode | 194635 |
| Producent | VEM |
| Producentencode | VEM 1000T 0,37kW 230/400V B35 IE3W41R 80 K6 ST RAL7016 Anthraciet |
| Vermogen [kW] | 0.37 kW |
| Toerental | 1000 T |
| Bouwvorm | IM B35 |
| Energie-efficiƫntieklasse | IE3 |
| Framesize | 80 |
| Spanning | 230/400 V |
| Thermische beveiliging | nee |
| Materiaal | gietijzer |
| Frequentie | 50 |