VEM 1000T 0,25kW 230/400V B5 IE3W41R 71 G6 ST RAL7016 Anthraciet
VEM 1000T 0,25kW 230/400V B5 IE3W41R 71 G6 ST RAL7016 Anthraciet
Artikelnummer 194614 Producentencode VEM 1000T 0,25kW 230/400V B5 IE3W41R 71 G6 ST RAL7016 Anthraciet
Leverbaar binnen 4 werkdagen
Snelle levering
Veilig online betalen
Veilig online betalen
Datasheet(s)
Eigenschappen
| Artikelcode | 194614 |
| Producent | VEM |
| Producentencode | VEM 1000T 0,25kW 230/400V B5 IE3W41R 71 G6 ST RAL7016 Anthraciet |
| Vermogen [kW] | 0.25 kW |
| Toerental | 1000 T |
| Bouwvorm | IM B5 |
| Energie-efficiƫntieklasse | IE3 |
| Framesize | 71 |
| Spanning | 230/400 V |
| Thermische beveiliging | nee |
| Materiaal | gietijzer |
| Frequentie | 50 |