Motoren Francoys
Elektromotoren
VEM 1000T 2,2kW 230/400V B3 IE3W41R 112 MV6 ST RAL7016 Anthraciet Incl. 1 set PTC's- Demonteerbare voeten
VEM 1000T 2,2kW 230/400V B3 IE3W41R 112 MV6 ST RAL7016 Anthraciet Incl. 1 set PTC's- Demonteerbare voeten
VEM 1000T 2,2kW 230/400V B3 IE3W41R 112 MV6 ST RAL7016 Anthraciet Incl. 1 set PTC's- Demonteerbare voeten
Artikelnummer 194610 Producentencode VEM 1000T 2,2kW 230/400V B3 IE3W41R 112 MV6 ST RAL7016 Anthraciet
Korting:
- 40 %
€ 799,63
/ St
Netto prijzen incl. taksen en BTW
Op voorraad
Kan onmiddellijk afgehaald worden
Kan onmiddellijk afgehaald worden
Kies je aantal
St
In winkelmand leggen
Snelle levering
Veilig online betalen
Veilig online betalen
Datasheet(s)
Eigenschappen
| Artikelcode | 194610 |
| Producent | VEM |
| Producentencode | VEM 1000T 2,2kW 230/400V B3 IE3W41R 112 MV6 ST RAL7016 Anthraciet |
| Vermogen [kW] | 2.2 kW |
| Toerental | 1000 T |
| Bouwvorm | IM B3 |
| Energie-efficiëntieklasse | IE3 |
| Framesize | 112 |
| Spanning | 230/400 V |
| Thermische beveiliging | PTC - 3 sensors |
| Materiaal | gietijzer |
| Frequentie | 50 |