Motoren Francoys
Elektromotoren
VEM 1500T 5,5kW 400/690V B14FT165 IE3W41R 132 SY4 ST RAL7016 Anthraciet
VEM 1500T 5,5kW 400/690V B14FT165 IE3W41R 132 SY4 ST RAL7016 Anthraciet
VEM 1500T 5,5kW 400/690V B14FT165 IE3W41R 132 SY4 ST RAL7016 Anthraciet
Artikelnummer 194589 Producentencode VEM 1500T 5,5kW 400/690V B14 IE3W41R 132 SY4 ST RAL7016 Anthraciet
Leverbaar binnen 4 werkdagen
Snelle levering
Veilig online betalen
Veilig online betalen
Datasheet(s)
Eigenschappen
| Artikelcode | 194589 |
| Producent | VEM |
| Producentencode | VEM 1500T 5,5kW 400/690V B14 IE3W41R 132 SY4 ST RAL7016 Anthraciet |
| Vermogen [kW] | 5.5 kW |
| Toerental | 1500 T |
| Bouwvorm | IM B14A |
| Energie-efficiƫntieklasse | IE3 |
| Framesize | 132 |
| Spanning | 400/690 V |
| Thermische beveiliging | PTC - 3 sensors |
| Materiaal | gietijzer |
| Frequentie | 50 |