Motoren Francoys
Elektromotoren
VEM 1500T 0,37kW 230/400V B14FT85 IE3W41R 71 GY4 ST RAL7016 Anthraciet
VEM 1500T 0,37kW 230/400V B14FT85 IE3W41R 71 GY4 ST RAL7016 Anthraciet
VEM 1500T 0,37kW 230/400V B14FT85 IE3W41R 71 GY4 ST RAL7016 Anthraciet
Artikelnummer 194581 Producentencode VEM 1500T 0,37kW 230/400V B14 IE3W41R 71 GY4 ST RAL7016 Anthraciet
Korting:
- 40 %
€ 266,35
/ St
Netto prijzen incl. taksen en BTW
Op voorraad
Kan onmiddellijk afgehaald worden
Kan onmiddellijk afgehaald worden
Kies je aantal
St
In winkelmand leggen
Snelle levering
Veilig online betalen
Veilig online betalen
Datasheet(s)
Eigenschappen
| Artikelcode | 194581 |
| Producent | VEM |
| Producentencode | VEM 1500T 0,37kW 230/400V B14 IE3W41R 71 GY4 ST RAL7016 Anthraciet |
| Vermogen [kW] | 0.37 kW |
| Toerental | 1500 T |
| Bouwvorm | IM B14A |
| Energie-efficiëntieklasse | IE3 |
| Framesize | 71 |
| Spanning | 230/400 V |
| Thermische beveiliging | nee |
| Materiaal | gietijzer |
| Frequentie | 50 |