Motoren Francoys
Elektromotoren
VEM 1500T 0,55kW 230/400V B3 IE3W41R 80 K4 ST RAL7016 Anthraciet- Demonteerbare voeten
VEM 1500T 0,55kW 230/400V B3 IE3W41R 80 K4 ST RAL7016 Anthraciet- Demonteerbare voeten
VEM 1500T 0,55kW 230/400V B3 IE3W41R 80 K4 ST RAL7016 Anthraciet- Demonteerbare voeten
Artikelnummer 194558 Producentencode VEM 1500T 0,55kW 230/400V B3 IE3W41R 80 K4 ST RAL7016 Anthraciet
Op voorraad
Kan onmiddellijk afgehaald worden
Kan onmiddellijk afgehaald worden
Snelle levering
Veilig online betalen
Veilig online betalen
Datasheet(s)
Eigenschappen
| Artikelcode | 194558 |
| Producent | VEM |
| Producentencode | VEM 1500T 0,55kW 230/400V B3 IE3W41R 80 K4 ST RAL7016 Anthraciet |
| Vermogen [kW] | 0.55 kW |
| Toerental | 1500 T |
| Bouwvorm | IM B3 |
| Energie-efficiƫntieklasse | IE3 |
| Framesize | 80 |
| Spanning | 230/400 V |
| Thermische beveiliging | nee |
| Materiaal | gietijzer |
| Frequentie | 50 |