Motoren Francoys
Elektromotoren
Asynchrone motor
VEM 1500T 0,18kW 230/400V B3 IE3W41R 63 G4 ST RAL7016 Anthraciet
VEM 1500T 0,18kW 230/400V B3 IE3W41R 63 G4 ST RAL7016 Anthraciet
VEM 1500T 0,18kW 230/400V B3 IE3W41R 63 G4 ST RAL7016 Anthraciet
Artikelnummer 194555 Producentencode VEM 1500T 0,18kW 230/400V B3 IE3W41R 63 G4 ST RAL7016 Anthraciet
Korting:
- 40 %
€ 235,96
/ St
Netto prijzen incl. taksen en BTW
Op voorraad
Kan onmiddellijk afgehaald worden
Kan onmiddellijk afgehaald worden
Kies je aantal
St
In winkelmand leggen
Snelle levering
Veilig online betalen
Veilig online betalen
Datasheet(s)
Eigenschappen
| Artikelcode | 194555 |
| Producent | VEM |
| Producentencode | VEM 1500T 0,18kW 230/400V B3 IE3W41R 63 G4 ST RAL7016 Anthraciet |
| Vermogen [kW] | 0.18 kW |
| Toerental | 1500 T |
| Spanning | 230/400 V |
| Energie-efficiëntieklasse | IE3 |
| Bouwvorm | IM B3 |
| Framesize | 63 |
| Frequentie | 50 |
| Thermische beveiliging | nee |
| Materiaal | gietijzer |