Motoren Francoys
Elektromotoren
VEM 3000T 4kW 400/690V B5 IE3W41R 112 MY2 ST RAL7016 Anthraciet Incl. 1 set PTC's
VEM 3000T 4kW 400/690V B5 IE3W41R 112 MY2 ST RAL7016 Anthraciet Incl. 1 set PTC's
VEM 3000T 4kW 400/690V B5 IE3W41R 112 MY2 ST RAL7016 Anthraciet Incl. 1 set PTC's
Artikelnummer 194525 Producentencode VEM 3000T 4kW 400/690V B5 IE3W41R 112 MY2 ST RAL7016 Anthraciet
Korting:
- 40 %
€ 748,11
/ St
Netto prijzen incl. taksen en BTW
Leverbaar binnen 4 werkdagen
Kies je aantal
St
In winkelmand leggen
Snelle levering
Veilig online betalen
Veilig online betalen
Datasheet(s)
Eigenschappen
| Artikelcode | 194525 |
| Producent | VEM |
| Producentencode | VEM 3000T 4kW 400/690V B5 IE3W41R 112 MY2 ST RAL7016 Anthraciet |
| Vermogen [kW] | 4 kW |
| Toerental | 3000 T |
| Bouwvorm | IM B5 |
| Energie-efficiëntieklasse | IE3 |
| Framesize | 112 |
| Spanning | 400/690 V |
| Thermische beveiliging | PTC - 3 sensors |
| Materiaal | gietijzer |
| Frequentie | 50 |