Motoren Francoys
Elektromotoren
Asynchrone motor
VEM 3000T 7,5kW 400/690V B3 IE3W43R 132 SX2 ST RAL7016 Anthraciet Incl. 1 set PTC's - Demonteerbare voeten
VEM 3000T 7,5kW 400/690V B3 IE3W43R 132 SX2 ST RAL7016 Anthraciet Incl. 1 set PTC's - Demonteerbare voeten
VEM 3000T 7,5kW 400/690V B3 IE3W43R 132 SX2 ST RAL7016 Anthraciet Incl. 1 set PTC's - Demonteerbare voeten
Artikelnummer 194514 Producentencode VEM 3000T 7,5kW 400/690V B3 IE3W43R 132 SX2 ST RAL7016 Anthraciet
Korting:
- 40 %
€ 1.210,60
/ St
Netto prijzen incl. taksen en BTW
Op voorraad
Kan onmiddellijk afgehaald worden
Kan onmiddellijk afgehaald worden
Kies je aantal
St
In winkelmand leggen
Snelle levering
Veilig online betalen
Veilig online betalen
Datasheet(s)
Eigenschappen
| Artikelcode | 194514 |
| Producent | VEM |
| Producentencode | VEM 3000T 7,5kW 400/690V B3 IE3W43R 132 SX2 ST RAL7016 Anthraciet |
| Vermogen [kW] | 7.5 kW |
| Toerental | 3000 T |
| Spanning | 400/690 V |
| Energie-efficiëntieklasse | IE3 |
| Bouwvorm | IM B3 |
| Framesize | 132 |
| Frequentie | 50 |
| Thermische beveiliging | PTC - 3 sensors |
| Materiaal | gietijzer |