FRAMO FRA1-IE3 160M2 3000T 11kW 400/690V 50Hz B3
€ 1.100,36
/ St
Netto prijzen incl. taksen en BTW
Netto prijzen incl. taksen en BTW
Op voorraad
Kan onmiddellijk afgehaald worden
Kan onmiddellijk afgehaald worden
Kies je aantal
St
In winkelmand leggen
Snelle levering
Veilig online betalen
Veilig online betalen
Datasheet(s)
Eigenschappen
| Artikelcode | 116059 |
| Producent | FRAMO |
| Producentencode | F30001146B3 |
| Vermogen [kW] | 11 kW |
| Toerental | 3000 T |
| Spanning | 400/690 V |
| Energie-efficiëntieklasse | IE3 |
| Bouwvorm | IM B3 |
| Framesize | 160 |
| Motorkernlengte | M2 |
| Frequentie | 50 |
| Beschermingsklasse IP | IP55 |
| Thermische beveiliging | PTC - 150°C |
| Materiaal | gietijzer |
| Kleur | RAL 7031 - blue grey |
| Afz. aang. koelv. | Nee |
| Asdiameter | 42 mm |
| Aslengte | 110 mm |
| Verhoogd vermogen | Nee |
| Nasmering | Nee |
| Geïsoleerd lager | Nee |