Motoren Francoys
Elektromotoren
Asynchrone motor
VEM 3000T 7.5 KW 400/690V B3 IE3-W43R132 SX2 TPM HW
VEM 3000T 7.5 KW 400/690V B3 IE3-W43R132 SX2 TPM HW
VEM 3000T 7.5 KW 400/690V B3 IE3-W43R132 SX2 TPM HW
Artikelnummer 116039 Producentencode IE3-W41R132 SX2 TPM HW
Korting:
- 40 %
€ 1.330,41
/ St
Netto prijzen incl. taksen en BTW
Leverbaar binnen 6 werkdagen
Kies je aantal
St
In winkelmand leggen
Snelle levering
Veilig online betalen
Veilig online betalen
Datasheet(s)
Eigenschappen
| Artikelcode | 116039 |
| Producent | VEM |
| Producentencode | IE3-W41R132 SX2 TPM HW |
| Vermogen [kW] | 7.5 kW |
| Toerental | 3000 T |
| Spanning | 400/690 V |
| Energie-efficiëntieklasse | IE3 |
| Bouwvorm | IM B3 |
| Framesize | 132 |
| Motorkernlengte | SX2 |
| Beschermingsklasse IP | IP55 |
| Thermische beveiliging | PTC - 155°C |
| Materiaal | gietijzer |
| Kleur | RAL 7031 - blue grey |
| Nasmering | Nee |