Motoren Francoys
Elektromotoren
Asynchrone motor
LEROY SOMER - IE3 - LSES 225MR - 45KW-3000T-400/690V-B3-PTC
LEROY SOMER - IE3 - LSES 225MR - 45KW-3000T-400/690V-B3-PTC
LEROY SOMER - IE3 - LSES 225MR - 45KW-3000T-400/690V-B3-PTC
Artikelnummer 115080 Producentencode 4910462
Leverbaar binnen 2 werkdagen
Snelle levering
Veilig online betalen
Veilig online betalen
Datasheet(s)
Eigenschappen
| Artikelcode | 115080 |
| Producent | LEROY SOMER |
| Producentencode | 4910462 |
| Vermogen [kW] | 45 kW |
| Toerental | 3000 T |
| Spanning | 400/690 V |
| Energie-efficiëntieklasse | IE3 |
| Bouwvorm | IM B3 |
| Framesize | 225 |
| Motorkernlengte | M |
| Beschermingsklasse IP | IP55 |
| Thermische beveiliging | PTC - 150°C |
| Materiaal | aluminium |