TIXIT Motorsleden TYPE W600/10PM
Leverbaar binnen 3 werkdagen
Snelle levering
Veilig online betalen
Veilig online betalen
Datasheet(s)
Eigenschappen
| Artikelcode | 20240 |
| Producent | TIXIT |
| Producentencode | 800W600/10PM |
| Max. ashoogte van de motor | 160 mm |
| Stelstang | verschuifbaar |
| A | 580 |
| E | 630 mm |
| H | 49,5 mm |
| ØJ | 15 mm |
| K | 7 mm |
| L | 60 mm |
| ØM | 10 mm |
| P | 55 mm |
| R | 23,5 mm |
| S | 37 mm |
| T | 119 mm |
| U | 9 mm |
| X | 542 mm |
| Y | 473 mm |
| Z | 502,5 mm |