Motoren Francoys
Elektromotoren
Asynchrone motor
FORSST ND 3000T 7.5kW 400/690V IE3 B34A (FT165) ALUMINIUM 132 S IP55 TPM
FORSST ND 3000T 7.5kW 400/690V IE3 B34A (FT165) ALUMINIUM 132 S IP55 TPM
FORSST ND 3000T 7.5kW 400/690V IE3 B34A (FT165) ALUMINIUM 132 S IP55 TPM
Artikelnummer 189865 Producentencode 52202007506
Korting:
- 5 %
€ 917,75
/ St
Netto prijzen incl. taksen en BTW
Op voorraad
Kan onmiddellijk afgehaald worden
Kan onmiddellijk afgehaald worden
Kies je aantal
St
In winkelmand leggen
Snelle levering
Veilig online betalen
Veilig online betalen
Datasheet(s)
Eigenschappen
| Artikelcode | 189865 |
| Producent | FORSST |
| Producentencode | 52202007506 |
| Vermogen [kW] | 7.5 kW |
| Toerental | 3000 T |
| Spanning | 400/690 V |
| Energie-efficiëntieklasse | IE3 |
| Bouwvorm | IM B34A |
| Framesize | 132 |
| Motorkernlengte | S |
| Frequentie | 50 |
| Beschermingsklasse IP | IP55 |
| Thermische beveiliging | PTC - 3 sensors |
| Materiaal | aluminium |
| Kleur | RAL 7030 - stone grey |
| Asdiameter | 38 mm |
| Aslengte | 80 mm |
| Verhoogd vermogen | Nee |