Motoren Francoys
Elektromotoren
Asynchrone motor
LEROY SOMER IE3-LSES 132MU-7,5KW-1500T/MN-B5-FF265-400/690V
LEROY SOMER IE3-LSES 132MU-7,5KW-1500T/MN-B5-FF265-400/690V
LEROY SOMER IE3-LSES 132MU-7,5KW-1500T/MN-B5-FF265-400/690V
Artikelnummer 113665 Producentencode 5300761
Leverbaar binnen 7 werkdagen
Snelle levering
Veilig online betalen
Veilig online betalen
Datasheet(s)
Eigenschappen
| Artikelcode | 113665 |
| Producent | LEROY SOMER |
| Producentencode | 5300761 |
| Vermogen [kW] | 7.5 kW |
| Toerental | 1500 T |
| Spanning | 400/690 V |
| Energie-efficiëntieklasse | IE3 |
| Bouwvorm | IM B5 |
| Framesize | 132 |
| Motorkernlengte | M |
| Frequentie | 50 |
| Beschermingsklasse IP | IP55 |
| Thermische beveiliging | nee |
| Materiaal | aluminium |
| Kleur | RAL 6000 - patina green |
| Afz. aang. koelv. | Nee |
| Asdiameter | 38 mm |
| Aslengte | 80 mm |
| Verhoogd vermogen | Nee |
| Nasmering | Nee |
| Geïsoleerd lager | Nee |