Motoren Francoys
Elektromotoren
Asynchrone motor
FORSST ND 3000T 5.5kW 400/690V IE3 B5 ALU 132 S IP55 TPM
FORSST ND 3000T 5.5kW 400/690V IE3 B5 ALU 132 S IP55 TPM
FORSST ND 3000T 5.5kW 400/690V IE3 B5 ALU 132 S IP55 TPM
Artikelnummer 188712 Producentencode FORSST ND 3000T 5.5kW 400/690V IE3 B5 ALU 132 S
Op voorraad
Kan onmiddellijk afgehaald worden
Kan onmiddellijk afgehaald worden
Snelle levering
Veilig online betalen
Veilig online betalen
Datasheet(s)
Eigenschappen
| Artikelcode | 188712 |
| Producent | FORSST |
| Producentencode | FORSST ND 3000T 5.5kW 400/690V IE3 B5 ALU 132 S |
| Vermogen [kW] | 5.5 kW |
| Toerental | 3000 T |
| Spanning | 400/690 V |
| Energie-efficiƫntieklasse | IE3 |
| Bouwvorm | IM B5 |
| Framesize | 132 |
| Motorkernlengte | S |
| Frequentie | 50 |
| Beschermingsklasse IP | IP55 |
| Thermische beveiliging | PTC - 3 sensors |
| Materiaal | aluminium |