FORSST ND 3000T 3kW 230/400V IE3 B3 ALU 90 L* IP55
FORSST ND 3000T 3kW 230/400V IE3 B3 ALU 90 L* IP55
Artikelnummer 188687 Producentencode FORSST ND 3000T 3kW 230/400V IE3 B3 ALU 90 L*
Korting:
- 5 %
€ 372,92
/ St
Netto prijzen incl. taksen en BTW
Op voorraad
Kan onmiddellijk afgehaald worden
Kan onmiddellijk afgehaald worden
Kies je aantal
St
In winkelmand leggen
Snelle levering
Veilig online betalen
Veilig online betalen
Datasheet(s)
Eigenschappen
| Artikelcode | 188687 |
| Producent | FORSST |
| Producentencode | FORSST ND 3000T 3kW 230/400V IE3 B3 ALU 90 L* |
| Vermogen [kW] | 3 kW |
| Toerental | 3000 T |
| Spanning | 230/400 V |
| Energie-efficiëntieklasse | IE3 |
| Bouwvorm | IM B3 |
| Framesize | 90 |
| Motorkernlengte | L |
| Frequentie | 50 |
| Beschermingsklasse IP | IP55 |
| Thermische beveiliging | PTC |
| Materiaal | aluminium |