Motoren Francoys
Elektromotoren
Asynchrone motor
FORSST ND 1500T 0.25kW 230/400V IE2 B14a ALUMINIUM 71 M IP55
FORSST ND 1500T 0.25kW 230/400V IE2 B14a ALUMINIUM 71 M IP55
FORSST ND 1500T 0.25kW 230/400V IE2 B14a ALUMINIUM 71 M IP55
Artikelnummer 188662 Producentencode FORSST ND 1500T 0.25kW 230/400V IE3 B14 ALU 71 M
Korting:
- 5 %
€ 164,55
/ St
Netto prijzen incl. taksen en BTW
Op voorraad
Kan onmiddellijk afgehaald worden
Kan onmiddellijk afgehaald worden
Kies je aantal
St
In winkelmand leggen
Snelle levering
Veilig online betalen
Veilig online betalen
Eigenschappen
| Artikelcode | 188662 |
| Producent | FORSST |
| Producentencode | FORSST ND 1500T 0.25kW 230/400V IE3 B14 ALU 71 M |
| Vermogen [kW] | 0.25 kW |
| Toerental | 1500 T |
| Spanning | 230/400 V |
| Energie-efficiëntieklasse | IE2 |
| Bouwvorm | IM B14A |
| Framesize | 71 |
| Motorkernlengte | M |
| Frequentie | 50 |
| Beschermingsklasse IP | IP55 |
| Thermische beveiliging | PTC |
| Materiaal | aluminium |
| Verhoogd vermogen | Nee |