Motoren Francoys
Elektromotoren
Asynchrone motor
FORSST ND 1500T 4kW 230/400V IE3 B5 ALUMINIUM 112 M IP55 TPM
FORSST ND 1500T 4kW 230/400V IE3 B5 ALUMINIUM 112 M IP55 TPM
FORSST ND 1500T 4kW 230/400V IE3 B5 ALUMINIUM 112 M IP55 TPM
Artikelnummer 188653 Producentencode FORSST ND 1500T 4kW 230/400V IE3 B5 ALU 112 M
Korting:
- 5 %
€ 681,92
/ St
Netto prijzen incl. taksen en BTW
Leverbaar binnen 11 werkdagen
Kies je aantal
St
In winkelmand leggen
Snelle levering
Veilig online betalen
Veilig online betalen
Datasheet(s)
Eigenschappen
| Artikelcode | 188653 |
| Producent | FORSST |
| Producentencode | FORSST ND 1500T 4kW 230/400V IE3 B5 ALU 112 M |
| Vermogen [kW] | 4 kW |
| Toerental | 1500 T |
| Spanning | 230/400 V |
| Energie-efficiëntieklasse | IE3 |
| Bouwvorm | IM B5 |
| Framesize | 112 |
| Motorkernlengte | M |
| Frequentie | 50 |
| Beschermingsklasse IP | IP55 |
| Thermische beveiliging | PTC - 3 sensors |
| Materiaal | aluminium |
| Kleur | RAL 7030 - stone grey |
| Asdiameter | 28 mm |
| Aslengte | 60 mm |
| Verhoogd vermogen | Nee |