Motoren Francoys
Elektromotoren
Asynchrone motor
FORSST ND 1500T 132kW 400/690V IE4 B3 CAST IRON 315 M IP55 TPM
FORSST ND 1500T 132kW 400/690V IE4 B3 CAST IRON 315 M IP55 TPM
FORSST ND 1500T 132kW 400/690V IE4 B3 CAST IRON 315 M IP55 TPM
Artikelnummer 188635 Producentencode FORSST ND 1500T 132kW 400/690V IE4 B3 CAST IRON 315 M
Korting:
- 5 %
€ 11.929,77
/ St
Netto prijzen incl. taksen en BTW
Op voorraad
Kan onmiddellijk afgehaald worden
Kan onmiddellijk afgehaald worden
Kies je aantal
St
In winkelmand leggen
Snelle levering
Veilig online betalen
Veilig online betalen
Datasheet(s)
Eigenschappen
| Artikelcode | 188635 |
| Producent | FORSST |
| Producentencode | FORSST ND 1500T 132kW 400/690V IE4 B3 CAST IRON 315 M |
| Vermogen [kW] | 132 kW |
| Toerental | 1500 T |
| Spanning | 400/690 V |
| Energie-efficiëntieklasse | IE4 |
| Bouwvorm | IM B3 |
| Framesize | 315 |
| Motorkernlengte | M |
| Frequentie | 50 |
| Beschermingsklasse IP | IP55 |
| Thermische beveiliging | PTC - 3 sensors |
| Materiaal | gietijzer |
| Kleur | RAL 7030 - stone grey |
| Asdiameter | 80 mm |
| Aslengte | 170 mm |
| Verhoogd vermogen | Nee |