Motoren Francoys
Elektromotoren
Asynchrone motor
FORSST ND 1000T 45kW 400/690V IE3 B5 CAST IRON 280 S IP55 TPM
FORSST ND 1000T 45kW 400/690V IE3 B5 CAST IRON 280 S IP55 TPM
FORSST ND 1000T 45kW 400/690V IE3 B5 CAST IRON 280 S IP55 TPM
Artikelnummer 188603 Producentencode FORSST ND 1000T 45kW 400/690V IE3 B5 CAST IRON 280 S
Leverbaar binnen 11 werkdagen
Snelle levering
Veilig online betalen
Veilig online betalen
Eigenschappen
| Artikelcode | 188603 |
| Producent | FORSST |
| Producentencode | FORSST ND 1000T 45kW 400/690V IE3 B5 CAST IRON 280 S |
| Vermogen [kW] | 45 kW |
| Toerental | 1000 T |
| Spanning | 400/690 V |
| Energie-efficiƫntieklasse | IE3 |
| Bouwvorm | IM B5 |
| Framesize | 280 |
| Motorkernlengte | S |
| Frequentie | 50 |
| Beschermingsklasse IP | IP55 |
| Thermische beveiliging | PTC - 3 sensors |
| Materiaal | gietijzer |