Motoren Francoys
Elektromotoren
Asynchrone motor
FORSST ND 1000T 7.5kW 400/690V IE3 B3 CAST IRON 160 M IP55 TPM
FORSST ND 1000T 7.5kW 400/690V IE3 B3 CAST IRON 160 M IP55 TPM
FORSST ND 1000T 7.5kW 400/690V IE3 B3 CAST IRON 160 M IP55 TPM
Artikelnummer 188580 Producentencode FORSST ND 1000T 7.5kW 400/690V IE3 B3 CAST IRON 160 M
Korting:
- 5 %
€ 1.271,78
/ St
Netto prijzen incl. taksen en BTW
Leverbaar vanaf: 11-05-26
Kies je aantal
St
In winkelmand leggen
Snelle levering
Veilig online betalen
Veilig online betalen
Datasheet(s)
Eigenschappen
| Artikelcode | 188580 |
| Producent | FORSST |
| Producentencode | FORSST ND 1000T 7.5kW 400/690V IE3 B3 CAST IRON 160 M |
| Vermogen [kW] | 7.5 kW |
| Toerental | 1000 T |
| Spanning | 400/690 V |
| Energie-efficiëntieklasse | IE3 |
| Bouwvorm | IM B3 |
| Framesize | 160 |
| Motorkernlengte | M |
| Frequentie | 50 |
| Beschermingsklasse IP | IP55 |
| Thermische beveiliging | PTC - 3 sensors |
| Materiaal | gietijzer |
| Kleur | RAL 7030 - stone grey |
| Asdiameter | 42 mm |
| Aslengte | 110 mm |
| Verhoogd vermogen | Nee |