Motoren Francoys
Elektromotoren
Asynchrone motor
FORSST ND 1000T 0.75kW 230/400V IE3 B14a ALU 90 S IP55
FORSST ND 1000T 0.75kW 230/400V IE3 B14a ALU 90 S IP55
FORSST ND 1000T 0.75kW 230/400V IE3 B14a ALU 90 S IP55
Artikelnummer 188573 Producentencode FORSST ND 1000T 0.75kW 230/400V IE3 B14 ALU 90 S
Leverbaar binnen 11 werkdagen
Snelle levering
Veilig online betalen
Veilig online betalen
Datasheet(s)
Eigenschappen
| Artikelcode | 188573 |
| Producent | FORSST |
| Producentencode | FORSST ND 1000T 0.75kW 230/400V IE3 B14 ALU 90 S |
| Vermogen [kW] | 0.75 kW |
| Toerental | 1000 T |
| Spanning | 230/400 V |
| Energie-efficiƫntieklasse | IE3 |
| Bouwvorm | IM B14A |
| Framesize | 90 |
| Motorkernlengte | S |
| Frequentie | 50 |
| Beschermingsklasse IP | IP55 |
| Thermische beveiliging | PTC |
| Materiaal | aluminium |