Motoren Francoys
Elektromotoren
Asynchrone motor
FORSST ND 3000T 0.75kW 230/400V IE3 B3 ALUMINIUM 80M IP55
FORSST ND 3000T 0.75kW 230/400V IE3 B3 ALUMINIUM 80M IP55
FORSST ND 3000T 0.75kW 230/400V IE3 B3 ALUMINIUM 80M IP55
Artikelnummer 188463 Producentencode FORSST ND 3000T 0.75kW 230/400V IE3 B3 ALUMINIUM 80M
Korting:
- 5 %
€ 216,71
/ St
Netto prijzen incl. taksen en BTW
Op voorraad
Kan onmiddellijk afgehaald worden
Kan onmiddellijk afgehaald worden
Kies je aantal
St
In winkelmand leggen
Snelle levering
Veilig online betalen
Veilig online betalen
Datasheet(s)
Eigenschappen
| Artikelcode | 188463 |
| Producent | FORSST |
| Producentencode | FORSST ND 3000T 0.75kW 230/400V IE3 B3 ALUMINIUM 80M |
| Vermogen [kW] | 0.75 kW |
| Toerental | 3000 T |
| Spanning | 230/400 V |
| Energie-efficiëntieklasse | IE3 |
| Bouwvorm | IM B3 |
| Framesize | 80 |
| Motorkernlengte | M |
| Frequentie | 50 |
| Beschermingsklasse IP | IP55 |
| Thermische beveiliging | PTC |
| Materiaal | aluminium |
| Kleur | RAL 7030 - stone grey |
| Asdiameter | 19 mm |
| Aslengte | 40 mm |
| Verhoogd vermogen | Nee |