Motoren Francoys
CEMP 3000T 0.75kW 230/400V B5 E3AB35 080MA-2 II2G EX db eb IIB T4Gb
CEMP 3000T 0.75kW 230/400V B5 E3AB35 080MA-2 II2G EX db eb IIB T4Gb
CEMP 3000T 0.75kW 230/400V B5 E3AB35 080MA-2 II2G EX db eb IIB T4Gb
Artikelnummer 187639 Producentencode E3AB08MA0242354 + 27080000A000000
€ 1.019,39
/ St
Netto prijzen incl. taksen en BTW
Netto prijzen incl. taksen en BTW
Op voorraad
Kan onmiddellijk afgehaald worden
Kan onmiddellijk afgehaald worden
Kies je aantal
St
In winkelmand leggen
Snelle levering
Veilig online betalen
Veilig online betalen
Eigenschappen
| Artikelcode | 187639 |
| Producent | CEMP |
| Producentencode | E3AB08MA0242354 + 27080000A000000 |
| Toerental | 3000 T |
| Energie-efficiëntieklasse | IE3 |
| Spanning | 230/400 V |
| Bouwvorm | IM B5 |
| Vermogen [kW] | 0.75 kW |
| Materiaal | gietijzer |
| Framesize | 80 |
| Beschermingsklasse IP | IP55 |
| Motorkernlengte | M |
| ATEX temperatuursklasse | T4 |
| ATEX zone | Zone 1 |
| ATEX protectietype | Ex db eb |
| Aslengte | 40 mm |
| Asdiameter | 19 mm |
| Steekcirkel | 165 mm |