Motoren Francoys
Elektromotoren
Asynchrone motor
Siemens 3000T 4kW 230/400V B3 IE4 112M 1LE1004-1BA22-2AB4
Siemens 3000T 4kW 230/400V B3 IE4 112M 1LE1004-1BA22-2AB4
Siemens 3000T 4kW 230/400V B3 IE4 112M 1LE1004-1BA22-2AB4
Artikelnummer 185984 Producentencode Siemens 3000T 4kW 230/400V B3 IE4 112M 1LE1004-1BA22-2AB4
Levertermijn op aanvraag
Snelle levering
Veilig online betalen
Veilig online betalen
Eigenschappen
| Artikelcode | 185984 |
| Producent | SIEMENS |
| Producentencode | Siemens 3000T 4kW 230/400V B3 IE4 112M 1LE1004-1BA22-2AB4 |
| Vermogen [kW] | 4 kW |
| Toerental | 3000 T |
| Spanning | 230/400 V |
| Bouwvorm | IM B3 |
| Framesize | 112 |