VEM 1500T 4kW 400/690V B3 IE3-W41R112M4
Leverbaar binnen 6 werkdagen
Snelle levering
Veilig online betalen
Veilig online betalen
Datasheet(s)
Eigenschappen
| Artikelcode | 13549 |
| Producent | VEM |
| Producentencode | W1500446IE3 |
| Vermogen [kW] | 4 kW |
| Toerental | 1500 T |
| Spanning | 400/690 V |
| Energie-efficiëntieklasse | IE3 |
| Bouwvorm | IM B3 |
| Framesize | 112 |
| Motorkernlengte | M4 |
| Frequentie | 50 |
| Beschermingsklasse IP | IP55 |
| Thermische beveiliging | nee |
| Materiaal | gietijzer |
| Kleur | RAL 7031 - blue grey |
| Afz. aang. koelv. | Nee |
| Asdiameter | 28 mm |
| Aslengte | 60 mm |
| Verhoogd vermogen | Nee |
| Nasmering | Nee |
| Geïsoleerd lager | Nee |