VEM 3000T 30KW 400/690V B35 IE3-W43R200L4 TPM
Levertermijn op aanvraag
Snelle levering
Veilig online betalen
Veilig online betalen
Eigenschappen
| Artikelcode | 600169 |
| Producent | VEM |
| Vermogen [kW] | 30 kW |
| Toerental | 1500 T |
| Spanning | 400/690 V |
| Energie-efficiëntieklasse | IE3 |
| Bouwvorm | IM B35 |
| Framesize | 200 |
| Motorkernlengte | M2 |
| Frequentie | 50 |
| Beschermingsklasse IP | IP55 |
| Thermische beveiliging | PTC - 150°C |
| Materiaal | gietijzer |
| Kleur | RAL 7031 - blue grey |
| Steekcirkel | 350 mm |