TIXIT Motorsleden TYPE G71/6PM
€ 216,11
/ St
Netto prijzen incl. taksen en BTW
Netto prijzen incl. taksen en BTW
Op voorraad
Kan onmiddellijk afgehaald worden
Kan onmiddellijk afgehaald worden
Kies je aantal
St
In winkelmand leggen
Snelle levering
Veilig online betalen
Veilig online betalen
Datasheet(s)
Eigenschappen
| Artikelcode | 11626 |
| Producent | TIXIT |
| Producentencode | 800G071/06PM |
| Max. ashoogte van de motor | 71 mm |
| Stelstang | verschuifbaar |
| A | 280 |
| E | 312 mm |
| H | 28 mm |
| ØJ | 10,5 mm |
| K | 1,5 mm |
| L | 40,2 mm |
| ØM | 6 mm |
| P | 35 mm |
| R | 13 mm |
| S | 20 mm |
| T | 75 mm |
| U | 6 mm |
| X | 262 mm |
| Y | 206 mm |
| Z | 234 mm |