VEM 1500T 0.37kW 230/400V B3 IE3-W41R 71 GY4
VEM 1500T 0.37kW 230/400V B3 IE3-W41R 71 GY4
Artikelnummer 179206 Producentencode VEM 1500T 0.37kW 230/400V B3 IE3-W41R 71 GY4
Korting:
- 40 %
€ 266,55
/ St
Netto prijzen incl. taksen en BTW
Op voorraad
Kan onmiddellijk afgehaald worden
Kan onmiddellijk afgehaald worden
Kies je aantal
St
In winkelmand leggen
Snelle levering
Veilig online betalen
Veilig online betalen
Datasheet(s)
Eigenschappen
| Artikelcode | 179206 |
| Producent | VEM |
| Producentencode | VEM 1500T 0.37kW 230/400V B3 IE3-W41R 71 GY4 |
| Vermogen [kW] | 0.37 kW |
| Toerental | 1500 T |
| Spanning | 230/400 V |
| Energie-efficiëntieklasse | IE3 |
| Bouwvorm | IM B3 |
| Framesize | 71 |
| Motorkernlengte | M |
| Frequentie | 50 |
| Beschermingsklasse IP | IP55 |
| Thermische beveiliging | PTC |
| Materiaal | gietijzer |
| Kleur | RAL 7031 - blue grey |
| Verhoogd vermogen | Nee |
| Nasmering | Nee |