VEM 1500T 2,2kW 230/400V B5 IE3-W41R 100 L4
VEM 1500T 2,2kW 230/400V B5 IE3-W41R 100 L4
Artikelnummer 178843 Producentencode VEM 1500T 2,2kW 230/400V B5 IE3-W41R 100 L4
Korting:
- 40 %
€ 701,95
/ St
Netto prijzen incl. taksen en BTW
Leverbaar binnen 6 werkdagen
Kies je aantal
St
In winkelmand leggen
Snelle levering
Veilig online betalen
Veilig online betalen
Datasheet(s)
Eigenschappen
| Artikelcode | 178843 |
| Producent | VEM |
| Producentencode | VEM 1500T 2,2kW 230/400V B5 IE3-W41R 100 L4 |
| Vermogen [kW] | 2.2 kW |
| Toerental | 1500 T |
| Spanning | 230/400 V |
| Energie-efficiëntieklasse | IE3 |
| Bouwvorm | IM B5 |
| Framesize | 100 |
| Materiaal | gietijzer |
| Kleur | RAL 7031 - blue grey |