VEM 1500T 0.55kW 230/400V B35 E3-W41R 80 K4 TPM
VEM 1500T 0.55kW 230/400V B35 E3-W41R 80 K4 TPM
Artikelnummer 177640 Producentencode VEM 1500T 0.55kW 230/400V B35 E3-W41R 80 K4
Korting:
- 40 %
€ 396,52
/ St
Netto prijzen incl. taksen en BTW
Levertermijn op aanvraag
Kies je aantal
St
In winkelmand leggen
Snelle levering
Veilig online betalen
Veilig online betalen
Datasheet(s)
Eigenschappen
| Artikelcode | 177640 |
| Producent | VEM |
| Producentencode | VEM 1500T 0.55kW 230/400V B35 E3-W41R 80 K4 |
| Vermogen [kW] | 0.55 kW |
| Toerental | 1500 T |
| Bouwvorm | IM B35 |
| Framesize | 80 |
| Spanning | 230/400 V |
| Thermische beveiliging | PTC - 3 sensors |
| Materiaal | gietijzer |
| Beschermingsklasse IP | IP55 |