VEM 1500T 37kW 400/690V B3 IE3-W43R 225 S4 TPM HW
VEM 1500T 37kW 400/690V B3 IE3-W43R 225 S4 TPM HW
Artikelnummer 177553 Producentencode VEM 1500T 37kW 400/690V B3 IE3-W43R 225 S4 TPM HW
Korting:
- 40 %
€ 4.855,94
/ St
Netto prijzen incl. taksen en BTW
Levertermijn op aanvraag
Kies je aantal
St
In winkelmand leggen
Snelle levering
Veilig online betalen
Veilig online betalen
Datasheet(s)
Eigenschappen
| Artikelcode | 177553 |
| Producent | VEM |
| Producentencode | VEM 1500T 37kW 400/690V B3 IE3-W43R 225 S4 TPM HW |
| Vermogen [kW] | 37 kW |
| Toerental | 1500 T |
| Spanning | 400/690 V |
| Energie-efficiëntieklasse | IE3 |
| Bouwvorm | IM B3 |
| Framesize | 225 |
| Motorkernlengte | S4 |
| Frequentie | 50 |
| Beschermingsklasse IP | IP55 |
| Thermische beveiliging | PTC - 3 sensors |
| Materiaal | gietijzer |
| Smeernippels | Ja |
| Nasmering | Nee |