Motoren Francoys
Elektromotoren
Asynchrone motor
VEM 1500T 75kW 400/690V B3 IE4-W61R 280 S4 TPM NS LL HW
VEM 1500T 75kW 400/690V B3 IE4-W61R 280 S4 TPM NS LL HW
VEM 1500T 75kW 400/690V B3 IE4-W61R 280 S4 TPM NS LL HW
Artikelnummer 176532 Producentencode IE4-W61R 280 S4 TPM NS LL HW
Leverbaar binnen 6 werkdagen
Snelle levering
Veilig online betalen
Veilig online betalen
Datasheet(s)
Eigenschappen
| Artikelcode | 176532 |
| Producent | VEM |
| Producentencode | IE4-W61R 280 S4 TPM NS LL HW |
| Vermogen [kW] | 75 kW |
| Toerental | 1500 T |
| Spanning | 400/690 V |
| Energie-efficiëntieklasse | IE4 |
| Bouwvorm | IM B3 |
| Framesize | 280 |
| Motorkernlengte | S4 |
| Frequentie | 50 |
| Beschermingsklasse IP | IP55 |
| Thermische beveiliging | PTC - 155°C |
| Materiaal | gietijzer |
| Kleur | RAL 7030 - stone grey |
| Smeernippels | Ja |
| Verhoogd vermogen | Nee |
| Nasmering | Ja |
| Geïsoleerd lager | Nee |