FRAMO FRA1-IE3 132S4 1500T 5,5kW 230/400V 50Hz B3
FRAMO FRA1-IE3 132S4 1500T 5,5kW 230/400V 50Hz B3
Artikelnummer 174750 Producentencode FRA1-IE3 132S4
Op voorraad
Kan onmiddellijk afgehaald worden
Kan onmiddellijk afgehaald worden
Snelle levering
Veilig online betalen
Veilig online betalen
Datasheet(s)
Eigenschappen
| Artikelcode | 174750 |
| Producent | FRAMO |
| Producentencode | FRA1-IE3 132S4 |
| Vermogen [kW] | 5.5 kW |
| Toerental | 1500 T |
| Spanning | 230/400 V |
| Energie-efficiëntieklasse | IE3 |
| Bouwvorm | IM B3 |
| Framesize | 132 |
| Motorkernlengte | S4 |
| Frequentie | 50 |
| Beschermingsklasse IP | IP55 |
| Thermische beveiliging | PTC - 150°C |
| Materiaal | gietijzer |
| Kleur | RAL 7031 - blue grey |
| Asdiameter | 38 mm |
| Aslengte | 80 mm |
| Verhoogd vermogen | Nee |